




Універсальний пневматичний пістолет для фарбування, штукатурки 3.5 л 1" Kraft Dele KD10346
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальний пневматичний пістолет KD10346 — це високоякісний інструмент для професійного та побутового використання. Призначений для фарбування водоемульсійними фарбами, нанесення акрилових штукатурок, гіпсових оздоблювальних покриттів та створення декоративних фактур, таких як «баранчик». Цей пістолет стане незамінним помічником для майстрів та домашніх користувачів під час ремонту.
Режими роботи або ключові функції:
- Ідеально підходить для фарбування, відбілювання вапном та нанесення текстур.
- Може використовуватись для створення декоративних оздоблень.
- Легкий та ергономічний дизайн для комфортної роботи.
Характеристики:
- Виробник: Kraft Dele
- Країна виробник: Польща
- Вага: 1,9 кг
- Діаметр вхідного штуцера: 1"
- Діаметр сопла: 1,8 мм
- Ємність бака розпилювача: 3,5 л
- Робочий тиск: 10 бар
- Рекомендована робоча відстань: 170-240 мм
- Стан: Новий
Особливості:
- Призначений для роботи з компресорами з мінімальною потужністю 2,2 кВт.
- Забезпечує рівномірне нанесення фарби або штукатурки.
- Виготовлений з високоякісних матеріалів, що забезпечують довговічність.
Комплектація:
- Штукатурний пістолет KD10346
- Бак для фарби (ємність 3,5 л)
- Насадка (діаметр сопла 1,8 мм)
- Оригінальна упаковка
- Чек або рахунок
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft Dele |
| Країна виробник | Німеччина |
| Технічні характеристики | |
| Вага | 1.9 кг |
| Діаметр вхідного штуцера | 1" |
| Діаметр сопла | 1.8 мм |
| Ємність бака розпилювача | 3.5 л |
| Робочий тиск | 10 бар |
| Рекомендована робоча відстань | 170-240 мм |
- Ціна: 1 790 ₴




