Отзывы о компании BAUSHOP
- вадим олександрович г.
Ціни не актуальні.
Ціни завищують після замовлення.
Якщо наполягаєш щоб відправляли замовленний товар говорять що його вже нема - Сергій П.
- Роман Г.
- Ольга К.
все супер, консультант объяснил все нюансы и помог с выбором техники!
- Денис А.
- Сергій к.
- Сидоренко Д.
- Артем П.
Невозможно связаться с продавцом
- Михайло К.
Не відправляють заказ, мені не сподобалось,мав багато заказувати і передумав.
- Іван Б.
Продавець подзвонив, запропонував інший обігрівач (обгрунтував тим, що той краще, але дорожче). Дав посилання - я подивився та відмовився, попросивши відправити той, що в замовленні. Далі продавець нічого не відповівши просто відмінив замовлення. Якби сказав, що товар скінчився - я б і сам відмінив. Але товар досі на сайті "в наявності"...
