Отзывы о компании BAUSHOP
- Константин Ш.
Гавно магазин .
- Володимир Х.
Дуже поганий товар і обслуговування,мав необережність придбати в них генератор.прислали неробочого,добився щоб ремонтували чи міняли відправив отримав також непрацюе видае близько 300 вольт,дуже нерекомендую
- Юрій Т.
- Александр Т.
Дуже бистро та якісно
- Анатолій Ц.
- Андрій Ш.
- Юрій Г.
- Руслан К.
Цікавий продавець, замовив і оплатив товар. Півтора дні звоню, ніхто не бере трубки. Відмінив замовлення. Не раджу!!!
- Максим М.
- Татьяна И.
Товара не виявилось на складі, але мені не повідомили.
