Отзывы о компании BAUSHOP
- Вадим Ш.
Товару нема в наявності. Несуть якусь несинітницю. Впарюють товар дорожче на 1600 грн. Магазин не рекомендую.
- Алла Н.
- Володимир Т.
Замовив оплатив 7 днів чекав виконання замовлення , після 5 ти днів очікування писав в чат продавця на жаль ні дзвінка ні відповіді в чаті
- Володимир Т.
- Роман М.
- Дима Ш.
- Яна Ш.
Перед тим, як замовляти, спілкувались з менеджером, який запевнив, що товар в наявності.
Коли оформили замовлення, то швидко передзвонив менеджер і підтвердив його, але...але протягом 2 днів товар не відправили, в чаті і на дзвінки не відповідають.
Враження негативне. - Василь Г.
- Юрій В.
- Павло К.
На зв'язок не виходить
