Отзывы о компании BAUSHOP
- Алёна С.
Не звʼязалися, замовлений товар видалили з сайту. На дзвінки не відповідають. Шкода.
- владимир Ш.
Товар так ніхто і не відправив.
- Іван Л.
Товару немає в наявності, продавець не скасовує замовлення. Скасував самостійно марно витративши майже тиждень часу.
- Олексій Д.
Поки що, ситуація виглядає так, що ці добродії впарили мені неробочий акумулятор і сподіваються, що воно якось їм минеться.
А починалось все непогано, через деякий час зі мною звʼязався консультант, порадив мені більш підходящий, хоч і дорожчий, акумулятор, оформили замовлення, ще через день подзвонив інший працівник і сказав, що відправляє. Отримав посилку в неділю і, витягаючи з коробки почув, що там щось в середені акумулятора незакріплене катається, про що відразу ж зняв відео і відправив консультанту, з яким оформляли замовлення, з питанням: чи можна його використовувати, чи не становить це небезпеку? В неділю ж поїхав у відрядження, повернувшись вчора, перевірив чат з консультантом — ніякої реакції за 2 дні. Сьогодні вранці вирішив поміряти вольтметром напругу на клемах, це точно не становить небезпеки. Напруга на клемах 0. Підʼєднав зарядний пристрій — показує, що зʼєднання з акумулятором відсутнє. Про все це відразу ж написав консультанту. Як ви вже здогадалися, реакції теж 0, пробував дзвонити — скидає мої дзвінки.
Сподіваюсь, відреагують після коментаря в Пром ЮА - Клименко А.
- Екатерина В.
Не звʼязались, не відповідають на телефон. Розвод якийсь
- Юрий Б.
- Евгений К.
- Сергей Г.
- Алексей К.
Продавец на связь не выходит, сами не звонят, товар не отправили.
