Отзывы о компании BAUSHOP
- Дмитрий И.
Товар не відправили і не звязались, номера не відповідають
- Александр П.
ніякого зворотнього звязку, зробив замовлення і тиша, на моб не відповідали
- Игорь З.
З моменту замовлення минув тиждень, ніхто не відповів, не існуючий продавець.
- Анатолій Б.
Якась мертва компанія - півтори доби не відповідають, каталогу немає, стрьомно...
- Вікторія Б.
- Дмитрий Н.
‼️ Негативний досвід з
Замовив акумулятор LiFePO4 MFUZOP 12,8V 100Ah. За фактом ємність виявилась близько 75Ah, також не співпадають вага та габарити. Товар не відповідає опису.
Намагався оформити повернення — менеджери ігнорували звернення. Після дзвінка пообіцяли зворотний звʼязок, але ніхто так і не звʼязався.
❗️Не рекомендую цей магазин. - Ольга В.
Не рекомендую цей магазин!!! Оформила замовлення, довго висіло в статусі "комплектується" згодом виявилося,що
товару немає у наявності, менеджер у телефонному режимі порекомендував інший,домовилися про відправку.
Не відправили, до менеджерів дозвонитися не реально,повний ігнор.
Тільки витратила час. - Дмитрий Н.
Товар (акумуляторна батарея) не відповідав заявленим продавцем характеристикам за вагою, габаритами та ємністю. Замість зазначених 100 А·год фактична ємність становила приблизно 75 А·год, що є порушенням умов продажу та введенням споживача в оману. Неодноразові звернення до менеджерів щодо повернення товару були проігноровані. Після телефонної розмови обіцяний зворотний зв’язок наданий не був.
- Андрій С.
- Наталія К.
Дозвонитись в магазин не реально . Самі не передзвонили
