Отзывы о компании BAUSHOP
- Евгений Б.
Дуже довго відсилаєте
- Ігор К.
- Наталія Б.
Навіть не передзвони
- Віктор З.
НЕ має товару! Або ціна не актуальна!
- Алексей К.
- Марина Д.
- Гюрхан Г.
- Олександр Р.
Заказ прийняли, но не відповіли і не відправили.
- Олег Б.
Знімають гроші комісію а назад не повертають!!!!! Це ж не по моій вині
- Олена Б.
Зробили запит на генератор, порекомендували вони на наші потреби BOXER , замовили, прислали, а він не тягне холодильник, а тепер не можна додзвонитися, морозяться на всі номера які познаходила на сайті і ті що вони дзвонили, недобросовісні продавці, неможливо ніяк вирішити питання про повернення, на сайті пишу звернення, також не відповідають. Будьте уважні до таких продавців. А то залишиться без грошей і без нормального товару, та ще й у такий не легкий час для кожного. Хотіли світла хоть трохи, але надурили, тепер ні грошей ні світла
