Отзывы о компании BAUSHOP
- Іван Ж.
На звʼязок не виходить, товар не відправили. Не рекомендую
- Сергей Г.
- Сергей Г.
- Василь Т.
Чітко і професійно
- міша
- Дмитро М.
- Євгеній К.
Не зв'язались. Та хоча б просто скасували замовлення, щоб було зрозуміло що не варто чекати. Просто мовчання протягом тижня.
- Сергій Т.
- Олег Л.
- Даня К.
Трубки не берут
Не перезванивают не отправляют ждал 2 недели
