Отзывы о компании BAUSHOP
- Андрій З.
З замовленням усе добре,товар відповідає опису. Причина повернення-думав що згоріло моє дбж,а виявилось акумулятор. Перепрошую у продавця.
- Олексій І.
- Михаил А.
- Михаил А.
- Сергій О.
Навіть не сконтактували. Тупо скасували замовлення через аж 3 дні. В чаті не відповідали
- Андрій С.
Заблокуйте таких продавців
- Сергій Р.
- Игорь И.
- роман п.
- Іван Г.
Зробив замовлення, пройшло 6 днів….., ніхто не передзвонив, товар не відправили, дзвонив до них, ніхто не відповідає
