Отзывы о компании BAUSHOP
- Сергей С.
- Валерий
Брехуни!
- Богдан Г.
- Богдан Г.
- Богдан Г.
- Ліна Б.
Не відписуються, не відповідають на дзвінки. Мабуть інтернет-магазин не працює.
- Тетяна Ц.
зробила замовлення на зарядну станцію ще 17.01 чекаю можливо подзвонять або напишуть 19.01 пишу сама відповіді нема 20.01 дзвоню всі зайняті я розумію що можливо багато заказів.але хочаб написати що є в наявності можна було....
- Віталій А.
Зі мною не звʼязалися
- Ладунець О.
- Александр Н.
Продавець не зв'язався і не відправив замовлення. На сайті є все в наявності, а по факту розводняк.
