Отзывы о компании BAUSHOP
- Ростислав Є.
- Іван А.
- Катерина Б.
Дякую за гарне обслуговування та пораду. Я не придбала у вас товар, але я дуже вдячна за вашу чесність та людяність. Ви працюєте, не аби продати, а щоб клієнти були задоволені. Я ніколи не зустрічала такого відношення, тому, вирішила написати відгук.
- Руслан Г.
- Иван Н.
- ЮРИЙ Г.
Професійний продавець.
- Ігор Ч.
- Юрій З.
Рекомендую цього продавця
- Олександр Ч.
- Володимир Р.
