Відгуки про компанію BAUSHOP
- Ігор П.
Я перепрошую але трішки мені не підходить, передивився роліки в ютубі, не те що мені потрібно. Вибачте.
- Василь Д.
Товар прийшов вчасно і працює прекрасно. Дякую!
- Олег М.
Дякую.
- Максим М.
Нажаль немає інструкції на українській мові
- Віктор С.
- леонид м.
- Віктор К.
- Андрій Р.
- Василь В.
- Микола Б.
