Відгуки про компанію BAUSHOP
- Віктор Г.
- сергей п.
- Тарас Ц.
- Валентин С.
- Александр я.
- Микола Х.
все швидко
- Олександр М.
- Володимир К.
все працює чудово просто пушка з мінусів на тій моделі що прислали нема регулювання подачі газу
- олег Т.
- От О.
все швидко
все працює чудово просто пушка з мінусів на тій моделі що прислали нема регулювання подачі газу