Відгуки про компанію BAUSHOP
- Тетяна Д.
- Олег К.
- Роман Т.
- Олександр Б.
Товар отримав швидко.
Інвертор працює добре. - Василь Ш.
- Олександр Б.
Помилково продубльовано замовлення.
- Аня А.
- Анатолий У.
Усе ОК! Продавця РЕКОМЕНДУЮ!
- Валентина Д.
- Євген А.
Товар отримав швидко.
Інвертор працює добре.
Помилково продубльовано замовлення.
Усе ОК! Продавця РЕКОМЕНДУЮ!