Відгуки про компанію BAUSHOP
- Сергій К.
Позвонили, сказали що знімається товар з продажу,хоча до цього сказали в наявності!!! І також сказали що скасували моє замовлення!!! Брехня замовлення я сам скасував через 2 часа, не вірте, брехунам!!!
- Олег Т.
Мойка хорошего качества . Работает отлично
- Володимир К.
- Котов В.
- Анатолій Л.
- Дмитро Б.
- Євгеній С.
Порадили інший електрорубанок, дорожчий, я погодився, але реально рубанок слабенький, з заявлених 1450вт там реально 450вт, не задоволений придбанням
- Игорь С.
- Віктор С.
- Игорь П.
Не те що о біцяли
