Відгуки про компанію BAUSHOP
- Єдуард П.
- Роман Т.
- СВАРКА С.
- Сергій П.
- Олександр
- Александр П.
- Оксана Д.
- Костянтин Є.
на картинці один товар а по факту його немає впродовж 2тижнів,а картинка з сайту не знімається.вводять людей в заблуждение
- Альона Л.
- Сергій Г.
