Відгуки про компанію BAUSHOP
- Саша В.
- Сергей Б.
Товар не соответствует то что на сайте
- Григорій В.
- Валентина Н.
- Анатолій
- Ярослав Б.
- Александр А.
Товар ПРИЙШОВ цілий та не ушкодженний одне тільки що продавець довго відправляє заказ...ну а так зауважень нема продавця однозначно рекомендую!
- Іван Н.
Минуло п'ять днів, товару немає, ніхто не зателефонував і не повідомив про відправку . Номер накладної не повідомили . Вибачте але я уже замовив у іншому місці.
- Андрій С.
- Микола Р.
