Відгуки про компанію BAUSHOP
- Оксана Г.
Від товару відмовилися, товар не новий прийшов вскритий позривані пломби . Він вже був у використанні. Але коли ми спілкувалися з оператором казали що новий
- Юрий И.
- Покупець
- Александр Л.
- Сергей Я.
Поки не пользувався .бистро доставили
- Андрей Ш.
- Николай Я.
- Олег Р.
вислали культиватор, який не запускається. І ще із нестандартною вилкою, можливо, розрахунок був на це. Дуже раджу перевіряти товари перед отриманням, і сплачувати тільки наложкою!
Нажаль, я поспішив сплатити, тому втратив 100 грн на зворотню доставку, однак своєчасно перевірив і відповився. Не раджу. - сергій т.
- Андрей К.
