Відгуки про компанію BAUSHOP
- Юлія П.
- Даниил С.
Со мной не могут связаться
- Олександр С.
- Віктор П.
- Микола С.
- Владимир К.
- Віталій К.
Не рекомендую. Товар не відправили,на дзвінки не відповідають, на повідомлення не відповідають.
- Юрій П.
Лохотронщики...., товару в них немає, дурять людей.....
- Олексій З.
Вже вдруге стикаюсь з цим продавцем. Я так розумію що товару який замовляється дешевше немає в наявності і продавець починає вішати на вуха що цей товар він відправити може але він поганий і пропонує купити дорощий. А цей він так вам і не відправляє. Повторюсь, це вже друга ситуація з цим продавцем!
- Олександр Д.
