Відгуки про компанію BAUSHOP
- Олександр Д.
- Артем П.
- Сергей К.
- Федір П.
Не подзвонили
- Ілля П.
- алексей х.
- Артем К.
- Наталія Б.
Пройшло 5 днів, товар так і не відправили, попереджень про затримку не було. Продавець на зв'язок не виходить.
- Александра П.
Всё отлично. Благодарю за консультацию и подбор хорошего ИБП.
- вадим олександрович г.
