Відгуки про компанію BAUSHOP
- Людмила М.
При уточненні замовлення рекомендували інший товар, бо скоріш за все, того що замовила я не було в наявності. На сайті чітко було вказано Є В НАЯВНОСТІ.
- Василь К.
Розвод, виставлено товар за нереально низькою ціною, після запитання чи замовлення будуть відмовляти від нього, і агітувати за покупку іншого кращого, новішого.... Коротше я б таких менеджерів в піхоту відправляв.
- Богуш .
- Мария Т.
- Вячеслав Ц.
- Олександр К.
- Александр Ж.
Рекомендую.
- Данил К.
- Олег Б.
- Игорь С.
Такого ще не було в мене , найгірший продавець. Замовлення не відправляють 3 дні і нічого не повідомляють , потім на моє запитання коли відправите присилають інший варіант в 5 разів дорожче
