Відгуки про компанію BAUSHOP
- Олександр Н.
Розвод,не ведіться на цей сайт
- Сергей Ч.
- Тетяна К.
Надіслав не той товар, і ледве не угоріли в будинку від цього акумулятора. Як повернути товар. Слухавку не беруть
Як повернути грощі за товар????
Таких садити за ґрати треба, котрі гроші беруть а підсовують несправність людям - Сергей А.
- Сергей Л.
- Олександр П.
- Алексей Г.
- Юрій Н.
Слухавку не беруть. На повідомлення в чаті не відповідають. Сім днів чекав — жодної реакції. Замовлення скасував сам. Добре, що не оплатив наперед, бо невідомо, що було б із коштами. Можливо, комусь мій коментар допоможе не втратити час та гроші.
- вован в.
- Дмитрий С.
Дякую за оперативнісь і швидкість. Вжє хлопці поставили і гріються. Хочу ще три замовити, якщо е у вас в наявності. Будемо вам дужє вдячні.
