Відгуки про компанію BAUSHOP
- Анатолий Ч.
- Александр Р.
- Василь М.
Чому не написати шо немає а мозолити мозок
- Виталий П.
- Стефан Н.
- Даниил С.
Не отвечают на телефон, не перезванивают и не отправляют в срок, сделал заказ в пятницу, сказали отправят в течении двух дней, по итогу уже 4ий день и не дозвонится, не дописаться. На сайте указан номер якобы вайбера - вайбера нету на этом контакте
- Санні Г.
- Ларіса С.
Взагалі не відповідають на дзвінки самі не набирають коли замовляєш дзвінок коли зробила замовлення онлайн тиждень пише що комплектується і так і не відправили
- Олена Ф.
- Сергій В.
