Відгуки про компанію BAUSHOP
- Володимир П.
Товар не відправили. Продавець не вийшов на зв'язок.
- Наталія К.
Ніхто не звʼязався. Телефонувала декілька днів поспіль, так ніхто і не відповів.
- Володимир С.
- Сергій К.
- Владимир Л.
Быстро отправили. Сегодня получил, испытал всё работает. На максимум не грузил, но холодильник, котёл отопления, свет по дому всё работает исправно. Большое спасибо магазину. Надеюсь на дальнейшее сотрудничество.
- Михайло Х.
Отмороженые
- Кирилл С.
Жду , присилайте
- Сергей К.
- Олександр Д.
- Христина Ш.
