Відгуки про компанію BAUSHOP
- Володимир Х.
Не користуйтеся. Товар бракований та не відповідає опису.
- Олег Г.
Продавець мовчить, товар не відправляє
- Олена Б.
Дурять, відправляють не відповідний товар, а потім не можна зв'язатися щоб повернути
- Денис Б.
Нікому нерекомендую даний магазин,неввічливі продавці ,товар відсутній ,непередзаонюють
- Олена К.
- Вадим У.
Чудовий продавець.
- Олексій С.
- Володимир Ф.
- Василий Г.
- Гюрхан Г.
