Відгуки про компанію BAUSHOP
- ёжик р.
384271760 заказ снимаю. Дозвониться невозможно. Отношение к клиенту - никакое.
- Игор Б.
- Николай М.
Пройшло 4 дні реакції на замовленя нуль.
- Іван Г.
- Мирослава Б.
- Сергій Я.
Не передзвонили та не відправили
- Андрій Н.
- Микола Г.
По моїй неуважності замовив два, а мені потрібно один
- Андрей П.
Нет связи ,не отвечают на звонки,невозможно узнать про заказ
- Ілля К.
