Відгуки про компанію BAUSHOP
- Костянтин Ч.
Після цілого дня намагання зв'язатися з продавцем, наразі не відповів і не передзвонив
- Микола К.
- володимир к.
- Иван Г.
- Сергей Т.
Не раджу.замовляли джерело безперебійного живлення ще 25.12.25р. оплатили.пройшло вже майже місяць товар не прислали, не. передзвонили.гроші не повернули.Тиша...
- ВікторЄвгенович М.
Повний ігнор на звернення протягом двох днів. Професіоналізму нуль!
- Марина С.
- Дмитро П.
Прийшов зовсім інший товар що замовляли!
- Сергій М.
- Каріна К.
