Відгуки про компанію BAUSHOP
- Іванна
- Малишевський Ю.
- Руслан Л.
Фігня а не магазин.Нерекомендую категорично!!!Відгуки позитивні самі собі пишуть.
- Софія
- Покупець
Невідомо чи товар закінчився, чи щось з продавцем… зі мною не звʼязались, товар не відправили, номери на автовідповіді, пошта не існує (відіслано назад сервером Google через помилку надсилання). Що з цим всім робити - рішайте самі.
- Віталій Т.
Продавець не відправляв замовлення і не виходив на звʼязок
- Бондар О.
- Владислав З.
- Максим К.
Товар отправили на следущий день работает отлично совпадает заявленым характеристикам
- Стелла Я.
