Відгуки про компанію BAUSHOP
- Сергій П.
- Владислав Б.
Замовив два опалювача. В той саме день зателефонував менеджер, настійливо пропонував аналог «за ті ж саме кошти», після другої відмови і пояснення що потрібна саме ця модель він погодився та повідомив що відправка буде наступного дня.
Пройшло три доби, товар не відправлено, на дзвінки не відповідають, іноді навіть скидають виклик.
Сподіваюсь мій коментар допоможе наступному покупцю… - Андрій Г.
Замовив ДБЖ , телефоную , вже три дні , все марно! Там тільки комп. Відповідає
- Сергей Л.
Гроші заплатив на перед,але повернули через п'ять днів через службу підтримки пром юей,товара не було в наявності,на дзвінки не відповідали.
- Сергій П.
Відсутній зворотній зв'яхок, чекав 4 дні, замовлення не відправлено, дозвонитися не вдалося
- Тищенко М.
- Леонід К.
Замовив товар сформували заявку все погодили але так і не відправили та зовсім не виходять на звʼязок.не розумію чи десь замовляти ще чи чекати цей товар дуже прикро що на іншому сайті не замовив по акції з великим дисконтом 😡😡😡
- Денис С.
Продавець не відповідає та не виходить на зв'язок!
- Ігор Г.
- Олександр Х.
