Відгуки про компанію BAUSHOP
- Олексій П.
Все класно.
- Євгеній Ш.
- Катерина К.
Щиро дякую за швидку відправку,за якісний товар і за гарне обслуговування!👍👍👍
- Андрій Ш.
- Роман К.
К сожалению товар не подошел
- Володимир Л.
- Наталія Н.
- Євген Т.
Ціна якість на всі сто
- Денис П.
Надали детальну консультацію. І віднеслись з розумінням.
- Андрій К.
