Відгуки про компанію BAUSHOP
- Віктор Д.
- Станіслав З.
Дуже чесний продавець. Надає правдиву інформацію щодо товару
- Сергей О.
- Перчик Р.
- Наталья З.
- Алла Л.
- Елена К.
Все дуже добре.
- Руслан В.
Усе працюе,покупкою задоволений👍✌️
- Константин Д.
- Тарас Ш.
Дуже чесний продавець. Надає правдиву інформацію щодо товару
Все дуже добре.
Усе працюе,покупкою задоволений👍✌️