Відгуки про компанію BAUSHOP
- Вячеслав Х.
- надежда н.
Велике дякую продавцю.одержали інвекторний генератор.якість відмінна.а головне працює котел..фактично для цього купували.бажаю вам багато покупців.
- Валентина Д.
- Євгенія С.
- Євгенія
Все добре.Скасувала це бо було придбано іншу модель теж тут.
- Євгенія
- Анатолій Є.
Продавець повідомив про недоліки товару, тому магазин і продавця рекомендую.
- ionel k.
Дуже добре працюють
- Ігор В.
- Володимир К.
- Сергій П.
- Сергій П.
